Andrzejki dla dzieci z zajęć GOKSTIR Jarocin

W dniu 18 listopada 2022r  w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Jarocinie odbyła się ZABAWA ANDRZEJKOWA dla wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Jarocinie.  Wtedy również miało miejsce ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE PLASTYCZNYM : „DYNIA KRÓLOWA JESIENI –STYLIZACJE DYNI ” . W dalszej części andrzejek przedszkolaki oraz starszaki  mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Oczywiście, każdy uczestnik wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego nie należy w nią wierzyć. Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji dzieci z różnych klas a wspólny poczęstunek uczył przede wszystkim umiejętności radosnego dzielenia się i współpracy. Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka oraz animacja instruktora tanecznego, wróżby przygotowane i przeprowadzone przez panie z Biblioteki Publicznej w Jarocinie oraz Filie Biblioteki Publicznej w Domostawie.

Przy tej okazji pragniemy podziękować  KGW Domostawa za smakołyki przygotowane dla naszych maluchów oraz miłą obsługę wszystkich dzieci.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy show. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.